Den otevřených dveří ve společnosti ZEAS Podorlicko a.s.

Zemědělská společnost ZEAS Podorlicko a.s. Trnov otevřela své brány veřejnosti!

V pátek 28. června se zemědělská společnost ZEAS Podorlicko a.s. Trnov rozhodla uspořádat Den otevřených dveří a nemohla si vybrat lepší termín. Po náročném školním roce si děti zasloužily své jedničky a mohly utíkat za zábavou i poučením do střediska v Trnově. Návštěvníky přivítal bohatý program, který přitáhl jak malé, tak velké milovníky zemědělství. Mezi hlavními lákadly byly kravičky a telátka, které si mohli návštěvníci prohlédnout zblízka. Zemědělské stroje, včetně traktorů, také vzbudily velký zájem, zejména mezi dětmi. 

U našeho stánku se děti mohly zapojit do různých aktivit. Vyzkoušely si dojení, mletí obilí, ochutnávaly sladký med a poznávaly medonosné rostliny. Připravili jsme pro ně také včelí pohádku, která je nejen pobavila, ale také poučila o důležitosti včel v přírodě. Za svou snahu si děti odnesly krásné omalovánky s tématikou včel a zemědělství. Na akci nechyběl ani hejtman Královéhradeckého kraje Martin Červíček, který pravidelně navštěvuje Dny otevřených dveří a aktivně podporuje zemědělství v našem regionu. 

Den otevřených dveří v ZEAS Podorlicko a.s. Trnov se stal nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Děti se bavily, učily se nové věci a odnášely si domů nejen omalovánky, ale i spoustu krásných vzpomínek. 

ZEAS Podorlicko a.s. Trnov - vaše brána do světa zemědělství